Yale ERC050VGN36TE085
1.410 h
Ubicación
WEST SENECA, New York
País
Estados Unidos
Mascus ID
AFC16841
DETALLES
Referencia
Número de serie
A968N14490P
Más información
2016 Yale ERC050VGN36TE085 4800 lb Electric Forklift 3 Stage Mast, Full Free Lift, 194.9 in Max Lift Height, 84 in Lowered Mast Height, 42 in Forks, Side Shift, 36 V, Battery Charger. to see more information.