Baumann GCS150/18/40
Año de fabricación
2000
Ubicación
Byków
País
Polonia
Grado general
1
Mascus ID
PRECIO
Seleccione una moneda
Precio
DETALLES
Tipo
Diesel
Capacidad máxima de carga
15.000 kg
Altura de elevación
4.000 mm
Altura mínima en conducción
3.030 mm
Mástil de elevación
Dúplex
Extensión de la apiladora
1.800 mm
Cabina
Cabina cerrada
Tipo de neumáticos
Neumáticas
Transmisión
automat
Motor
Perkins
Fabricante del motor
perkins
Marca de neumáticos
12.00R 24 PN
Peso de transporte
18.650 kg
Dimensiones de transporte (LaxAnxAl)
5760 x 1810 mm
Restante de neumáticos delanteros
90
Restante de neumáticos traseros
90
Accesorios
Calefactor
Más información
Stan używany Marka - Baumann Model - GCS150/18/40 Rok produkcji - 2000 Napęd -Diesel Dane uzupełniające udźwig 15000 kg wysokość podnoszenia 4000 mm wolny skok 600 mm wys. konstrukcyjna masztu 3030 mm rodzaj masztu duplex silnik Perkins skrzynia biegów automat kabina zamknięta ogumienie 12.00R 24 PN waga całkowita 18650 kg wymiary platformy 5760x1810 mm widły 1800 mm podana cena netto ALTRI - Wózki widłowe z gwarancją do 66 miesięcy !!! Specjalizuje się w wynajmie krótko i długoterminowym wózków widłowych wszystkich marek. Firma ALTRI jest autoryzowanym dealerem wózków widłowych marki LONKING. Serwisujemy maszyny budowlane, zamiatarki, sprzęt ogrodniczy i komunalny. Obsługujemy stałe umowy serwisowe. Dodane zdjęcia poglądowe. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji; niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.