Yale GLC050TGNUAE082
23.260 h
Ubicación
Lake Worth, Texas
País
Estados Unidos
Mascus ID
A8BA5AC3
DETALLES
Referencia
Número de serie
E187V10748W
Más información
1999 Yale GLC050TGNUAE082 4800 lb Cushion Tire Forklift Located in Lane 61, 3 Stage Mast, 189 in Max Lift Height, 82 in Lowered Mast Height, 48 in Forks, Side Shift, 4 Cylinder LPG Engine